Latching Relays-NRL715B factory and manufacturers | Ncr Industrial
  • sns02
  • sns01
  • x
  • sns03

Kapjes Rele-NRL715B

Karakteristikat:

◆ karakteristike

> Aftësi 100A kalimi.
> Drived nga motor me të lartë magnetike rezistente
aftësive.
> Rezistenca Low kontaktit.
> Fortë anti-shok dhe aftësi anti-dridhje.
> Madhësia Outline: 41 × 30.8 × 20mm.
> IEC62055-31 UC3 përputhje


Detail Product

Produkt Tags

◆ karakteristike

> Aftësi 100A kalimi.
> Drived nga motor me të lartë magnetike rezistente
aftësive.
> Rezistenca Low kontaktit.
> Fortë anti-shok dhe aftësi anti-dridhje.
> Madhësia Outline: 41 × 30.8 × 20mm.
> IEC62055-31 UC3 përputhje

◆ Renditja Informacione

 微 信 图片 _20180709173902  ① Latching rele
② Part Number
③ spirale e tensionit
④ D = dyfishtë spirale; S = teke spirale
⑤ 100 = 100A

◆ Karakteristikat

 rezistenca izolimin 1000MΩ (500VDC)
dielektrike Forca BetweenCoil & Kontaktet 4000VAC 1min
Ndërmjet Kontakte hapura 2000VAC 1min
veprojnë Koha 90msec. Max.
Release Koha 90msec. Max.
Shock rezistenca  Funksionale 100m / S 2 (10g)
 Shkatërrues 1000m / S 2 (100g)
 rezistenca Vibration 10 ~ 55Hz 1.5mm
 lagështi 98% RH, 40 ℃
 temperatura e ambientit -40 ~ + 70 ℃
 Temination lidhje të shpejtë
pesha Njësia 45g
 CONSTRUTION pluhuri i mbrojtur

◆ e Kontaktit

Forma e Kontaktit 1A / 1B
material kontakti AgSnO2
rezistenca e kontaktit Max: 1.0mΩ
Kontakt Rating 100A 250VAC
Max. Switching energjisë 25000VA
jeta mekanike 5 x 10 5
jeta elektrike 1 x 10 4

◆ Coil

fuqia Coil 3.0W spirale Single: 3.0W

◆ Coil Data

Voltage vlerësuarat tension të vini-up Pulse Duration Coil Rezistenca
 spirale Single
9 9 100 28 ± 10%
12 12 100 28 ± 10%
24 24 100 28 ± 10%

Shënim: Renditja special për tension tjetër spirale.

◆ Aplikimi tipike

P shlyerjes Energjisë Meter; Sistemi AMR;

Switch perberes; Sistemi i kontrollit automatik.

Dimensionet (mm) / Circuit Diagrami
2-NRL715B


  • Previous:
  • Next:

  • WhatsApp Online Chat !