Latching Relays-NRL709A factory and manufacturers | Ncr Industrial
  • sns02
  • sns01
  • x
  • sns03

Kapjes relays-NRL709A

Karakteristikat:

◆ karakteristike

> Madhësia e vogla, aftësia 60A kalimi.
> Konsumi i ulët spirale, rritja e temperaturës ultra-të ulët.
> Rezistenca Low kontaktit.
> Fortë anti-shok dhe aftësi anti-dridhje.
> Madhësia Outline: 38 × 30 × 17mm.
> Terminalet Customized si devijim, endur Cu-tel etj


Detail Product

Produkt Tags

◆ karakteristike

> Madhësia e vogla, aftësia 60A kalimi.
> Konsumi i ulët spirale, rritja e temperaturës ultra-të ulët.
> Rezistenca Low kontaktit.
> Fortë anti-shok dhe aftësi anti-dridhje.
> Madhësia Outline: 38 × 30 × 17mm.
> Terminalet Customized si devijim, endur Cu-tel etj

◆ Renditja Informacione

 微 信 图片 _20180712151352  ① Latching rele
② Part Number
③ spirale e tensionit
④ D = dyfishtë spirale; S = teke spirale
⑤ 60 = 60A

 ◆ Karakteristikat

 rezistenca izolimin 1000MΩ (500VDC)
Forca dielektrike BetweenCoil & Kontaktet 4000VAC 1min
Ndërmjet Kontakte hapura 1500VAC 1min
veprojnë Koha 15msec. Max.
Release Koha 15msec. Max.
Shockresistance  Funksionale 100m / S 2 (10g)
 Shkatërrues 1000m / S 2 (100g)
 rezistenca Vibration 10 ~ 55Hz 1.5mm
 lagështi 98% RH, 40 ℃
 temperatura e ambientit -40 ~ 70 ℃
 Temination lidhje të shpejtë
pesha Njësia 42g
 CONSTRUTION pluhuri i mbrojtur

◆ e Kontaktit

 Forma e Kontaktit 1B
 material kontakti AgSnO2
 rezistenca e kontaktit Max: 1.5mΩ
 Kontakt Rating 60A 250VAC
Max. Switching energjisë 15000VA
 jeta mekanike 5 x 10 6
 jeta elektrike 1 x 10 4

 ◆ Coil

 

fuqia Coil spirale Single: 1.0W dyfishtë spirale: 2,0W

◆ Coil Data

 (VDC)

 (VDC)

 (Znj)

 (Ω)

Voltage vlerësuarat

tension të vini-up

Pulse Duration

Coil Rezistenca
 spirale Single      

9

6.75

50

80 ± 10%

12

9

50

144 ± 10%

24

18

50

576 ± 10%

48

36

50

2304 ± 10%

 spirale të dyfishtë      

9

6.75

50

2 x 40 ± 10%

12

9

50

2 x 72 ± 10%

24

18

50

2 x 288 ± 10%

48

36

50

2 x 1152 ± 10%

Shënim: Renditja special për tension tjetër spirale.

Tipike Aplikimi

Parapagimi Energjisë Meter; Sistemi AMR;

Switch perberes; Sistemi i kontrollit automatik.

◆ Dimensionet (mm) / Circuit Diagrami

微 信 图片 _20180723154424


  • Previous:
  • Next:

  • WhatsApp Online Chat!