• sns02
  • sns01
  • x
  • sns03

Rreth nesh

COF

NCR është themeluar në vitin 2003, si një nga prodhuesit kryesorë rele në Kinë me më shumë se 600 stafit. Ne jemi bujare për të investuar pajisje më të përparuara të prodhimit dhe të teknologjisë në mbarë botën. Prodhimi vjetor është mbi 100 milionë copë.
NCR owns two factories in Wenzhou and Jiaxing city, Zhejiang China,operating two brands seperately to serve for customers in different fields:
NCR: Home Appliances, Automotive, Smart Metering & Grid.
NNC: Industrial Control, Automation.

Gama e produkteve përfshin elektromagnetike Relay, kapjes Relay, rele, Solid State Rele, Power gjysmëpërçues Module dhe ndreqës urë etj
Nën ISO9001: 2000, ISO14001: 2004 & OHSASA18001 Sistemi i Cilësisë, ne kishim marrë KKK, CQC, CE, UL dhe TUV miratim dhe gjithashtu RoHS certifikatë në përputhje. Bazuar në cilësinë e besueshme, si dhe shërbimi i shkëlqyer klientit, produktet tona janë shitur mirë në të gjithë territorin e Kinës dhe në mbarë botën.

Për të arritur zhvillimin e qëndrueshëm në tregun global, ne do të insistojnë në mendjen e menaxhimit "Integriteti dhe transhendencës", për furnizimin me produkte të besueshme, të lartë pas shitjes shërbimi dhe shpërndarjen në kohë për të përmbushur nevojën e të gjithë klientët në mbarë botën.
Organization Chart
CLION ELECTRIC CO.,LTD---POWER RELAYS
ZHEJIANG RELAY ELECTRONICS CO.,LTD---SHUNTS,DC MOTORS
ZHEJIANG NCR INDUSTRIAL CO.,LTD--LATCHING RELAYS,C.T


WhatsApp Online Chat!